Saat yli 100 €:n ostoksiin ilmaisen toimituksen!

Villakangastakki vetoketjulla SEELA

Villakangastakki SEELA on rento ja tyylikäs, valmistettu pehmeästä villakankaasta. Musta alhaaltakin aukeava vetoketju, halkiot sivuissa, niskaa lämmittävä kaulus ja reilunkokoiset taskut. Saatavana tyylikkäissä väreissä. Valitse oma lempijakkusi!

248,00 

JAA YSTÄVILLESI

Yli 100,00 € ostoksiin

ilmainen toimitus!

Kuvaus

Kaunislinjainen SEELA-villakangastakki on pehmeää 100% villaa

Villakangastakki SEELA on rento ja neuletakkimainen malliltaan, keventävät halkiot sivusaumoissa. Shaalimainen kaulus suojaa ja lämmittää niskaa mukavasti. Edestä pääntie laskeutuu kaarevasti rinnalle ja takin etureuna on viistoitettu. Villakangastakissa on vetoketju, jonka saa auki myös alhaalta päin sekä reilut taskut.

Villakankaista on useita värivaihtoehtoja. Maitokahvi, vaaleanharmaa, vihreä petroli, petrolinsininen, tumma petroli ja musta. Näistä sävyistä vaaleanharmaa ja musta ovat hieman paksumpaa villalaatua. Kysy myös muita värejä, jos näistä ei löytynyt lempiväriäsi: [email protected]

Talvella ihana sisätakkina ja ilmojen lämmettyä tyylikäs  ulkotakki. Materiaalina on 100% villa, joka on valmistettu ja viimeistelty ilman haitallisia aineita, värjätty ja kudottu Italiassa.

Vaatteen huolto
Tuuletus raikastaa villavaatteesi. Pesu vain tarvittaessa, vaatteesta voi pestä myös vain likaisen kohdan. Pesu käsin tai koneessa villanpesuohjelmalla ja nestemäisellä pesuaineella. Muotoile ja venyttele takki kosteana muotoonsa. Tutustu hoito-ohjeeseen tarkemmin tästä!

Toimitus
Toimitusaika valmiina olevilla tuotteilla 2-4 arkipäivää. Tilauksesta ommeltavat koot 1-2 viikkoa ja mittatilaustakit 2-4 viikkoa.

Askaruttaako väri ja materiaali?
Tutustu materiaaliin ja väriin rauhassa kotona. Tilaa ilmainen mallitilkku!

Lisätiedot

Koko

XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL, Mittatilaus

Väri

Maitokahvi, Musta, Petrolinsininen, Tumma petroli, Vaaleanharmaa, Vihreäpetroli

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Villakangastakki vetoketjulla SEELA”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *